17 Aralık 2014 Çarşamba

Mutfakta Marsala rengi

Mutfakta 2015 yılının trend rengi marsala 
Renk uzmanı Pantone 2015 yılının rengini marsala olarak ilan etti..Marsala kırmızı-kahverengi tonları karışımı bordo rengi...Sicilya'da marsala kentinde üretilen marsala şarabının rengi.2015 yılında modadan ev dekorasyonuna her yerde marsala rengi karşımıza çıkacak.
Mutfak dekorasyonunda da marsala rengi 2015 yılına damgasını vuracak..Mutfak dolaplarından,aydınlatmalara,mutfak araç gereçlerinden,fırın,buzdolabı gibi beyaz eşyalara,mobilya ve aksesuarlara kadar mutfakta her yerde kırmızı-kahve tonları karşımıza çıkacak.
Modern veya rustik her tasarımda marsala rengini kullanabilirsiniz.Bu cesur rengin iştah açıcı özelliği mutfak ve yemek odaları için ideal..Kum beji,açık mavi,turkuaz,beyaz gibi aydınlık renklerle birlikte kullanabilirsiniz.
Mutfak aksesuarlarında Marsala rengi.Tencere,sürahi,mutfak örtüleri,kupalarda...kısaca,tüm mutfak alet ve araçlarında kırmızı-kahverengi tonlarındaki marsala rengini kullanabilirsiniz.Ayrıca bakınız:mutfaklarda kırmızı aksesuarlar ve dekorasyon
Marsala rengi ve turkuaz rengiyle iyi bir uyum yakalabilirsiniz.Turkuaz renklerin hakim olduğu mutfağınıza marsala rengi sandalye ve aksesuarlar seçebilirsiniz.
Mutfak duvarlarınızı marsala rengine boyayabilirsiniz.
Modern mutfak tasarımlarında 2015 yılında marsala rengi sık sık karşımıza çıkacak.
Marsala rengi modern mutfak tasarımı
Sofra dekorasyonunda marsala rengi..Sofralarınızda marsala rengi tabaklarla şıklık kazandırın.
Dilerseniz marsala rengini sofranızda örtü ve peçetelerde kullanın.
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Kırmızı mutfak aksesuarları ve gereçleri 
Country tarz mutfaklar için öneriler
Country mutfaklar
Mutfaklarda sarı renk
Mutfakda Feng shui-5 element 

Hiç yorum yok: