22 Mayıs 2012 Salı

Küçük mutfaklar için çözümler

 
Küçük mutfaklarınızı,iyi bir planlama,az bir bütçeyle, fonksiyonel ve şık bir hale getirebilirsiniz.
Akıllı çözümler;yer kazandıran mobilya seçimi,fonksiyonel depolama çözümleri,ucuz ve neşeli aksesuarlar uygun renk seçimleriyle, küçük mutfakları mükemmel bir hale getirebilirsiniz.
Altı depo olarak kullanılan bir bank,L şeklinde mutfak tezgahı ve nötr,açık renk dolap seçimleriyle kullanışlı,küçük mutfak örneği...
Küçük mutfaklarda yemek bölümü
Yarınada şeklinde mutfak tezgahını, yemek masası olarak,yemek  hazırlığı yaparken veya çalışma alanı olarak değerlendirebilirsiniz.
 
İyi planlanmış,fonksiyonel mutfak dolapları:Yüksek mutfak dolapları, küçük mutfaklar için yer kazandıran özelliğe sahiptir.Açık renk mutfak dolapları,cam panel ve paslanmaz çelik davlumbazlar, ışığı yansıttığı için mutfağınızı daha geniş gösterecektir.Bakınız:Mutfağınızı yeniden düzenlemek için çözümler
 
Renkli kumaş seçimi:Turuncu renkli bank minderi ve yastıklar mutfağınıza çarpıcı bir hava katacaktır..Küçük mutfaklarda pencerelerde stor perdeler,canlı renklerde seçeceğiniz mutfak aksesuarları ve gereçleri de gri-beyaz mutfak için iyi bir seçim olacaktır.
Bunlar da ilginizi çekebilir.  
Mutfağınızda yeni bir hava yaratın
Mutfaklar 
Mutfaklar için duvar renkleri
Country mutfaklar
Mutfaklarda renk
Beyaz mutfaklar
Mutfaklarda masa,sandalye,tabure örnekleri
Mutfakda Feng shui-5 element.
 
 Pembe yeşil sofra düzenlemesi  
 Davet sofraları ve sofra düzeni
Farklı tarzlarda davet sofraları ve detaylar
Yemek masaları
Yemek odaları
BYorum Gönder